Skocz do zawartości

Gdzie dokładnie będziemy grać?

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wiele osób zastanawia się gdzie będzie rozgrywana rozgrywka na naszym serwerze, tuteż spiepszymy z wyjaśnieniem właśnie w tym poście.

Plan na rozgrywkę mamy dość rozbudowany, natomiast na początku mogę powiedzieć, że nie będzie to Los Santos, które było już totalnie wszędzie. Serwery, które się tworzą właśnie w tym mieście nie mają totalnie sensu ze względu na sam przebieg gry w tam tym miejscu. Wszystko jest już oklepane i stare same nowe systemy niesprawią, że rozgrywka nie będzie monotonna.

mapa.png

Nasza rozgrywka będzie się toczyć głównie w Fort Carson, natomiast wszystko jest pod znakiem zapytania ze względu na to, iż myślimy nad stworzeniem połączenia miast zaznaczonych kółkiem na mapie. Chcemy aby miasteczka były funkcjonalne i dlatego przy kolejnym ogłoszeniu, być może zaskoczymy Was, jeżeli mój plan przejdzie na konferencji administracji. Mój plan na gre jest mocno rozbudowany mogę Wam tylko zdradzić, że w mojej głowie zawitał świetny plan na podzielenie miasteczek a nawet stworzenie miasteczek na wzór South Central, gdzie przestępczośc będzie na wysokim poziomie.

Rzecz jasna wybór miasteczka będzie zależy od Was przy tworzeniu postaci natomiast każde miasteczko będzie miało opis co dokładnie się w nim znajduje. Na pewno będę chciał stworzyć minimum jedną pracę dorywczą w każdym miasteczku, tak aby było co robić.

Do wszystkich miejsc będziemy mogli udać się busem, który nie będzie kosztowany, a komunikacja pomiędzy miasteczkami nie będzie utrudniona. Mamy nadzieje, że pojawią się u nas gracze chętni zagrania organizacji przestępczych nie tylko tych motocyklowych.

przystanek-1-1024x378.png
Odnośnik do odpowiedzi